ÇÖZÜMLERİMİZ
We work with businesses large and small to develop effective interactive web experiences.
At Foxtie, we recognize that creating an award-winning website is only half the battle.
We go the extra mile by providing marketing, identity, and print services to compliment
your website and keep every facet of your business consistent and competitive.
All of our work is done in-house in Tucson, Arizona.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

PTT EL TERMİNALLERİ
El terminali ile birlikte, tüm gönderilerin teslim tarihi, saati, teslim alana ait bilgiler eş zamanlı olarak Kayıtlı Posta Maddeleri Otomasyonu sistemine girilmektedir. Bu proje ile işgücü ve zamandan tasarruf edilerek, teslimde güven sağlanmıştır.
 
 ADLİ TIP EVRAK YÖNETİM
Bürokratik yapısı gereği karmaşık bir evrak trafiğine sahip olan Ankara Adli Tıp Kurumu’nun özel isteğiyle geliştirilen Evrak Yönetim Sistemi; gelen  ve  giden evrak trafiğini tek  bir ekran sayesinde oldukça basite indirgemiştir.
 
ADLİ TIP DEMİRBAŞ YÖNETİM
Ankara Adli Tıp Kurumu için hazırlanan Stok Demirbaş ve Yönetim Sistemi, kuruma ait tüm demirbaşların ve stokların bilgilerinin toplandığı bir sistemdir.
 
EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ YÖNETİM
Program ile kullanıcılar tek bir ekrandan üye, lokal, cari, dağıtım, gezi, kurs, seminer  ve etkinlik bilgilerine ulaşabilmekte ve yeni kayıt ekleyebilmektedirler.
 
EVLENDİRME PROGRAMI
Probase Bilişim  tarafından özel yazılım mimarisi ile hazırlanan Evlendirme Programı  sayesinde tüm işlemleri sadece 30 sn. içinde halletmek  için Evlendirme Müdürlüğü ve memurların evlenecek olan kişilerin sadece TC kimlik numaralarını sisteme girmeleri yeterli olacaktır.
   
İMECE PREFABRİK YAPI A.Ş
WEB YÖNETİM

İmece Prefabrik Yapı A.Ş. için geliştirilmiş olan bu program tamamen kuruluşun istekleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Kaliteli hizmetleri ile tanınan İmece Prefabrik, kaliteli hizmet anlayışını müşterileriyle ve rakipleriyle web ortamında paylaşmak için bizimle çalışmayı tercih etmiştir.
 
 WEB MODÜLLERİ
El terminali ile birlikte, tüm gönderilerin teslim tarihi, saati, teslim alana ait bilgiler eş zamanlı olarak Kayıtlı Posta Maddeleri Otomasyonu sistemine girilmektedir. Bu proje ile işgücü ve zamandan tasarruf edilerek, teslimde güven sağlanmıştır.
 

TED AR-GE TEDARİK YÖNETİM
TED AR-GE nin aracılık faaliyetleri yaparken kullandığı bir yazılımdır. Gelen siparişlere göre satıcıdan alarak alıcıya ulaştırmaktadır.

 

 

 

 
 TARNET WEB YÖNETİM
WEBPro kullanılarak hazırlanmıştır ve içerdiği yazılım sayesinde Web sitesinden daha çok Portal görevi görmektedir. Portal özelliği olarak da kullanılabilmesi sayesinde Birliğe bağlı kuruluşlara özel web siteleri de bu sistem üzerinden hazırlanabilmektedir.
 
 NÜFUS VE YERLEŞİM OTOMASYON
Sistem belediye sınırları içinde yaşayan vatandaşların beşeri özelliklerinin istatistiksel olarak verilerini göstermektedir. Böylece; özellikle seçim dönemlerinde belediyeler seçmen istatistiklerini elde edebilmektedirler.